درباره ما

اندیشه نو در محیط کار

آراگر نزدیک به 30 سال پیش و با هدف تامین بخشی از نیاز بازار داخلی و خارجی در زمینه طراحی،تولید،فروش و خدمات پس از فروش مبلمان اداری و پارتیشن و تجهیزات اداری مدرن در محیطی پویا و مبتنی بر دانش روز و با سرمایه بخش خصوصی تاسیس گردید.

در گذر این سال ها، پیوسته بر دانش و آگاهی مان افزوده شد تا در کنار تجربیات گران بهایمان و بهره گیری از کادر متخصص، مجرب و کار آزموده، همواره پیشرو و نوآور بمانیم.

در طی این دوران بر آن بوده ایم تا بنیان کارهایمان را بر دانش روز بنا کنیم و توانایی هایمان را با خواسته و نظر و ایده های مشتریان همسو کرده و بیش از هرچیز در فکر ساختن محیطی شایسته برای همراهان گرانقدر باشیم.

آراگر یک نشان ثبت شده ایرانی است که تمامی مراحل پدیدآوری محصولات از طراحی تا تولید در ایران و به طور متمرکز در این شرکت انجام می پذیرد.

نام آراگر کاملا هدفمند و بر اساس تعریفی از چشم انداز ذاتی شرکت انتخاب گردیده است و هم اکنون متناسب با نیاز انسان در دوره های زمانی و مکانی مختلف محصولات متنوعی در 11 حوزه متفاوت مشتمل بر: مبلمان اداری و پارتیشن های تک جداره و دوجداره، تجهیزات اداری مدرن، تجهیز سالن های کنفرانس، مانیتورینگ و مراکز کنترل، آمفی تئاتر، همایش، سینما، سالن های چندمنطوره، فروشگاه و نمایشگاه، فضاهای آموزشی، مبلمان هتلی و رستوران تولید می نماید.

ما اکنون در آراگر با داشتن کارخانه ای به وسعت 5000 مترمربع واقع در شهرک صنعتی غیردولتی صفادشت مجهز به پیشرفته ترین ماشین آلات و فناوری روز دنیا در تولید مبلمان اداری به همراه نیروهای متخصص و مجرب درحال تولید انواع مبلمان و تجهیزات اداری مدرن هستیم.

گروه صنعتی آراگر با پشتکار، جدیت و دیدی گسترده بر کلیه مراحل از طراحی تا تولید و اجرا نظارت کامل دارد و آماده ارائه خدمات به سراسر ایران می باشد.

خط مشی شرکت آراگر

رسالت شرکت آراگر: مدیران و پرسنل شرکت آراگر با عنایت به الطاف پروردگار در راستای رشد و پیشرفت کشور عزیزمان ایران، با بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص و متعهد و همچنین به‌کارگیری دانش و تکنولوژی روز دنیا در تلاش‌اند تا با تولید بهترین‌ها در صنعت مبلمان اداری و ارتقای مستمر تنوع و کیفیت محصولات علاوه بر گام برداشتن در جهت جلب رضایت مشتریان، رسالت خود را در عرصه‌های بین‌المللی نیز ایفا نمایند.

منشور اخلاقی شرکت آراگر

ما در شرکت آراگر با ایمان به آفرینندۀ هستی و پایبندی به اصول و ارزش‌ها و نیز باتکیه ‌بر وجدان بیدار خود منشور اخلاقی زیر را باور داشته و برای تحقق و نهادینه شدن آن از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد

پایبندی به ارزش‌های اخلاقی و فرهنگ کار و تلاش در جهت خدمت‌رسانی به شهروندان و جلب رضایت کارفرمایان و مشتریان

التزام به اجرای صحیح و به‌موقع تعهدات و احساس مسئولیت و تعلق خاطر نسبت به حرفه و سازمان. رعایت و اجرای کامل قوانین، مقررات و ضوابط اداری و خودداری از افشای اسرار و اسناد خارج از حوزۀ وظایف و اطلاعات و دانش فنی طرح‌های شرکت

ارزش نهادن به زمان و وقت‌شناسی در انجام تعهدات و فعالیت‌ها و پاس داشتن حقوق همکاران، امانت‌داری و رازداری، حفظ حقوق ارباب‌رجوع و رفتار یکسان با کارفرمایان و مشتریان

استفادۀ بهینه از منابع و امکانات شرکت و جلوگیری از اسراف و تبذیر با رعایت صرفه‌جویی خردمندانه و حذف تشریفات زائد

ارج نهادن به هرگونه انتقاد، نظریه و پیشنهاد دریافتی از سوی مشتریان و استفاده از آنها برای زمینه‌سازی رشد و ارتقای خدمت‌رسانی

اعتقاد و ایمان به روح اعتماد و صداقت در محیط کار که از بنیان‌های اصلی مشتری‌مداری است و این که حیات اقتصادی این مجموعه به مشتریان وابسته است و بدون حضور ایشان این مجموعه نیز نخواهد بود

آگاهی از مسئولیت خطیر خود در برابر اعتلای جامعه و کوشش بی‌وقفه با هوشیاری کامل برای ارتقا و رشد نسل حاضر و نسل‌های آینده. و همچنین حفظ وحدت و تمسک به خرد جمعی که منشأ موفقیت و توفیق سازمانی است

کارخانه شرکت آراگر با دارا بودن ماشین آلات پیشرفته روز دنیا در زمینی به مساحت 5000 متر مربع در بخش های مختلف در حال تولید مبلمان اداری و تجهیزات اداری میباشد.

بخش برش :

برش قطعات سلولزی شامل : MDF ، نئوپان، HPL توسط ماشین های پیشرفته برش (CUT) با دقت 0.3 میلی متر و حداقل میزان ضایعات و همچنین استفاده از دستگاه پانل بر ایستاده و دورکن و میز برش اروپایی میباشد.

بخش نوار بندی :

انجام نوار بندی قطعات یا اصطلاحا Edge Banding توسط ماشین های لبه چسبان صنعتی و پیشرفته شرکت آراگر.

بخش سوراخکاری:

عملیات سوراخکاری در جهات مختلف توسط ماشین های سوراخکاری تمام اتوماتیک شرکت آراگر.

بخش ماشین کاری یا (cnc)

برش های منحنی، چهار گوش، شیارزنی و حکاکی توسط ماشینهای CNC پیشرفته و دستگاه لیزر حکاکی شرکت آراگر.

بخش نجاری:

بخش نجاری شامل: ماشین آلات برش و سوراخکاری و سنباده زنی و ماشین پوست، دستگاه دوخت روکش طبیعی صنایع چوب میباشد.

بخش پرس:

پرس قطعات و تولید ورقهای روکش طبیعی و همچنین تولید درب های مورد نیاز واحد پارتیشن توسط دستگاه پرس. پرس قطعات با روکش پی وی سی با دستگاه پرس ممبران.

بخش رنگ:

شرکت آراگر با داری سالن آبشار رنگ، بخش آستر پاشی و بخش سالن خشک برای تکمیل برخی قطعات محصول با پوشش رنگ پلی اورتان و پوشش محصولات از جنس روکش چوب طبیعی به کمک فرآیندها و فناوری های خاص میباشد.

بخش فلز:

بخش فلز شرکت آراگر دارای دو بخش میباشد؛

بخش اول: بخش فلز کاری شامل: انواع ماشین آلات برش آهن و استیل، دستگاه های جوش Co2 و جوش آرگون و دستگاه های سوراخ کاری میباشد.

همچنین این مجموعه دارای سیستم پاشش رنگ الکترو استاتیک و کوره پخت و آماده سازی رنگ فلزات، جهت تولید پایه های میز های اداری میباشد.

بخش دوم: بخش آلومینیوم که شامل: ماشین آلات برش و سوراخ کاری پروفیل های آلومینیوم جهت تولید پارتیشن های فریم آلومینیوم شرکت آراگر با پروفیل اختصاصی این شرکت میباشد.

بخش انبار:

تامین یراق آلات و اتصالات مورد نیاز برنامه تولید و مونتاژ مطابق با برنامه ارائه شده از واحد مهندسی صنایع.

بخش مونتاژ:

دریافت قطعات تولید شده در مرحله اول تولید، مطابق با برنامه ارائه شده از واحد مهندسی صنایع و انجام ماشین کاری و تمیز کاری و مراحل نهایی، پیش از انتقال به خط مونتاژ جهت نصب اتصالات و یراق آلات.

مونتاژ نهایی قطعات هر محصول برای آماده سازی و تحویل به واحد کنترل کیفیت.

بخش کنترل کیفیت:

اعمال کنترل کیفی و کمی نهایی، با کمک چک لیست کنترل مرتبط پس از مونتاژ.

بخش بسته بندی و دپوی محصول:

بسته بندی و انتقال و نگهداری تا موعد حمل به انبار محصول و یا سالن دپو و بارگیری جهت حمل به مقصد نهایی.

خدمات

محمدحسین دیباجی

محمدحسین دیباجی
عضو هیئت مدیره و مدیرعامل

علی دیباجی

علی دیباجی
موسس و رئیس هیئت مدیره

شبکه های اجتماعی

آدرس دفتر تهران

تهران، یوسف آباد، خیابان ابن سینا، خیابان اتحادیه۹، کوچه بیمارستان، پلاک۲و۴، ساختمان بهاران، بلوک جنوبی، طبقه۵، واحد شرقی ، زنگ ۲۵۲

 

تلفن : ۸۸۵۵۵۰۶۱ 021

ایمیل : info@aragarco.com

آدرس دفتر مرکزی و کارخانه

استان تهران، شهرک صنعتی غیر دولتی صفادشت، بلوار فروردین، نبش خیابان چهارم غربی

 

 

تلفن : 88354165 021

ایمیل : factory@aragarco.com